Kate Moss nuk është më “top“: modeles në plazh i “pëlcet“ barku! - Bota Sot
Kate Moss nuk është më “top“: modeles në plazh i “pëlcet“ barku!

Bota e Yjeve

Kate Moss nuk është më “top“: modeles në plazh i “pëlcet“ barku!

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 06:35
Kate Moss

Kate Moss u fotografua ndërsa relaksohej në pishinën e hotelit Life Co Beach në Bodrum të Turqisë: bëhet fjalë për një qendër detox për rikthimin enë formë. Dhe duket se topmodelja 45 vjeçare ka vërtetë shumë nevojë.

I njëjti problem iu vu re edhe përpara disa kohësh. Duket se dhjami i saj i barkut është mjaft kokëfortë.

Një problem ky, të cilin nuk e ka pasur përpara, ndaj dhe quhej “top“!!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...