Ylli televiziv tregon format e bëshme - Bota Sot
Ylli televiziv tregon format e bëshme

Bota e Yjeve

Ylli televiziv tregon format e bëshme

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 09:49
Kerry Katona

Këngëtarja dhe ylli i njohur televiziv britanik, Kerry Katona di se si të tërheqë vëmendjen e medieve rozë.

Këtë herë ylli televiz është fotografuar teksa freskoj në pishinë, në Mykonos, Greqi.

E veshur me bikini 38 vjeçarja trekoi format e bëshme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...