Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët - Bota Sot
Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët

Bota e Yjeve

Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 06:41
Ines Helene

Ajo është modelja më “in” e momentit dhe që ndiqen nga 1.6 milionë fansa në instagram.

Pika e dobët e Ines Helene është Zlatan Ibrahimoviç dhe prej kohësh është munduar që të joshë sulmuesin suedez.

Si reziston Ibra?!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...