Rita Ora nga koncerti me të njëjtën veshje niset për shtëpi - Bota Sot
Rita Ora nga koncerti me të njëjtën veshje niset për shtëpi

Bota e Yjeve

Rita Ora nga koncerti me të njëjtën veshje niset për shtëpi

Nga: Bota sot Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:56
Rita Ora

Ajo nuk mund ta fshinte buzëqeshjen nga fytyra kur realizoj koncertin për Princ Harry, Sentebale Audi Concert.

Dhe Rita Ora ishte nisur me të njëjtë veshje për në shtëpi, pasi zbriti nga skena ku ka performuar.

Ylli 28 vjeqar tregoj figurën e saj sensacionale me një fustan të zi, derisa u tregua shumë energjike në skenë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...