Arbenita Ismajli publikon foton e fëmijërisë: Meksikane lind, nuk bëhesh - Bota Sot
Arbenita Ismajli publikon foton e fëmijërisë: Meksikane lind, nuk bëhesh

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli publikon foton e fëmijërisë: Meksikane lind, nuk bëhesh

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 15:43
Arbenita Ismajli

Pak ditë më parë, reperi Fero publikoi këngën e tij më të re, dedikuar partneres, Arbenita Ismajli.

“Ride or die” është titulli që Fero ka vendosur për këngën që ia kushton vajzës së tij “meksikane”. Dhe ai jo më kot e quan kështu modelen seksi.

Së fundmi, Arbenita ka treguar “provat se meksikane lind nuk bëhesh”. Ajo ka publikuar në ‘Instastory” një foto kur ka qenë e vogël.

E në fakt, modelja simpatike duket sikur nuk është shqiptare, por një meksikane.

“Meksikane lind, s’bohesh”, shkruan ajo në foton ku pozon vite më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...