Khloe Kardashian me lot në sy rrëfen për tradhtinë e bashkëshortit me shoqen e saj - Bota Sot
Khloe Kardashian me lot në sy rrëfen për tradhtinë e bashkëshortit me shoqen e saj

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian me lot në sy rrëfen për tradhtinë e bashkëshortit me shoqen e saj

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2019 Në ora: 09:27
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ka shpërthyer në lot pasi ka mësuar që Tristan Thompson e ka tradhtuar me Jordyn Ëoods.

"E dija se kush ishte ai, por nuk kam menduar kurrë për një milionë vjet se kush ishte ajo".

Njerëzit kanë qenë duke pritur gjithë sezonën për të pritur dramën e tradhtisë në mes të Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson.

Dhe ylli i Keeping Up Ëith The Kardashians ka treguar se sa e shkatërruar ka qenë kur ka mesuar se është tradhtuar nga një mike e familjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...