Kim Kardashian shfaqet kaq 'seksi' në rrugë - Bota Sot
Kim Kardashian shfaqet kaq 'seksi' në rrugë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shfaqet kaq 'seksi' në rrugë

Nga: Bota sot Më: 18 qershor 2019 Në ora: 09:31
Kim Kardashian

Ajo ka ndarë një foto të ëmbel të djemëve të saj, Saint tre vjeqar dhe Psalm që ka lindur me 9 maj 2019.

Disa orë më vonë, Kim Kardashian u shfaq e vetme në lagjen e Los Angelos të Calabasas.

Ajo theksoj sërish linjat e saj me një veshje të ngushtë, duke përputhur bluzën me pantollonat e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat