Rihanna shkëlqen në paraqitjen e fundit - Bota Sot
Rihanna shkëlqen në paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Rihanna shkëlqen në paraqitjen e fundit

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 08:39
Rihanna

Këngëtarja dhe biznesmenja e njohur, Rihanna, dje ka lansuar koleksionin e saj të fundit të Fenty në Webster të SoHo.

Sipas Daily Mail, Rihanna tek eventi ka qenë në ora 23:00, edhe pse ai ka filluar nga ora 22:00.

Këngëtarja dukej e mrekullueshme ajo pati të veshur një fustan të shkurtër ngjyrë rozë.

Gjithashtu pati flokët bishtaleca të gjatë që i rrinin shumë bukur.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...