Flaka Krelani seksi në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” - Bota Sot
Flaka Krelani seksi në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri”

Bota e Yjeve

Flaka Krelani seksi në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri”

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 11:36
Flaka Krelani

Flaka Krelani ka ndjekur nga afër ndeshjen mes KF Feronikeli – Lincoln Red Imps.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga kjo ndeshje, ku shkoi tejet joshëse e veshur tërësisht në të zeza.

Teksa pozoi nga tribunat, ajo kishte veshur një fustan të shkurtër dhe çizme të gjata, duke vënë në pah kështu këmbët.

“KF Feronikeli – Lincoln Red Imps”, është mbishkrimi që këngëtarja ua ka lënë këtyre fotografive.

Kujtojmë se “Slay” titullohet projekti i fundit nga Flaka Krelani, ndërsa po përgatit këngë të rjea.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...