Bella Thorne, e pasur dhe e bukur - Bota Sot
Bella Thorne, e pasur dhe e bukur

Bota e Yjeve

Bella Thorne, e pasur dhe e bukur

Nga: Bota sot Më: 8 korrik 2019 Në ora: 09:28
Bella Thorne

Ajo është shumë e njohur në Hollivud si një 'shpirt i lirë'.

Dhe të dielën Bella Thorne tregoj jetën e saj luksoze kur ndaj një imazh duke pirë duhan në një varkë me bikine rozë të Louis Vuitton.

Ylli i famshëm 21 vjeqar, ishe ulur në një peshqir ngjyrë portokalli./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...