Të pasmet gjigante në plan të parë, Ciara vjen superseksi - Bota Sot
Të pasmet gjigante në plan të parë, Ciara vjen superseksi

Bota e Yjeve

Të pasmet gjigante në plan të parë, Ciara vjen superseksi

Nga: Bota sot Më: 8 korrik 2019 Në ora: 22:20
Ciara

Ciara ka qenë duke shijuar pushimet romantike me burrin e saj Russell Wilson këtë javë, derisa festuan 3 vjetorin e martesës në Fiji.

Dhe këngëtarja të dielën publikoi imazhe seksi nga plazhi, e veshur në bikini, përcjell Bota sot.

Ajo tregoi hiret trupore në bikinit e zeza njëpjesëshe, gjoksin seksi, por që vëmendjen e morën të pasmet gjigante./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...