“E dogje vendin”, Eliona Pitarka “çmend” ndjekësit me fotot seksi - Bota Sot
“E dogje vendin”, Eliona Pitarka “çmend” ndjekësit me fotot seksi

Bota e Yjeve

“E dogje vendin”, Eliona Pitarka “çmend” ndjekësit me fotot seksi

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 16:29
Eliona Pitarka

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj teksa publikon fotografi provokuese në “Instagram”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar disa fotografi me bikini , duke treguar se po shijon pushimet verore.

Postimet e aktores marrin mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku të shumtë janë ata që i bëjnë komplimente të tipit: “E dogje vendin”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...