Gaz Paja nis muajin e mjaltit, ja vendi përrallor ku po pushon me bashkëshorten - Bota Sot
Gaz Paja nis muajin e mjaltit, ja vendi përrallor ku po pushon me bashkëshorten

Bota e Yjeve

Gaz Paja nis muajin e mjaltit, ja vendi përrallor ku po pushon me bashkëshorten

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 14:33
Gaz Paja me gruan e tij

Në 1 qershor aktori i njohur i humorit, Gaz Paja i dha fund beqarisë. Ai kurorëzoi në martësë lidhjen e tij me bukuroshen Ira.

Mirëpo, siç mund të pritetj që ata pas dasmës do të shkonin menjëherë në muaj mjaflti, nuk ndodhi.

Si duket shkak për këtë u bën angazhimi i Gazit në ‘Portokalli’. Ndërsa pasi kanë kaluar disa java nga dasma e tyre, duket se aktori i ka mbyllur punët dhe është nisur menjëherë në muaj mjalti me bashkëshorten.

Aktori ka publikuar në mediat sociale foto, ku duken të dy duke pushuar. Ndërsa Ira ka publikuar një foto me pamjen e vendit ku po pushojnë, por nuk e ka treguar vendodhjen.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...