Perrie Edwards kaq tërheqëse pas ditëlindjes - Bota Sot
Perrie Edwards kaq tërheqëse pas ditëlindjes

Bota e Yjeve

Perrie Edwards kaq tërheqëse pas ditëlindjes

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2019 Në ora: 20:20
Perrie Edwards

Të mërkurën Perrie Edwards mbushi 26 vjet. Dhe të enjten, ajo pretendoj se ndihej si një 'e brishtë'.

Dhe pas kësaj dite të madhe, ajo në Instagram publikoj tri foto me bikine ngjyrë portokalli dhe një kapelë që përputhej me to.

Ajo ka shkruar më tutje: "U ndjeva aq e dashur dje, faleminderit të gjithëve që më bën të ndihem kaq e veqantë".

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...