Emily Ratajkowski tërheqëse me fustanin veror - Bota Sot
Emily Ratajkowski tërheqëse me fustanin veror

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski tërheqëse me fustanin veror

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2019 Në ora: 20:56
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski e di mirë si të tregoj stilin e saj.

Modelja e Blurred Lines e cila të mërkurën kishte veshur një fustan të kuq, kur u takua me miqtë  e saj në New York City një fustan bardhë e kaltër.

Dhe duke e dëshmuar se është kaq e mirë, ylli dukej mahnitëse me fustanin e saj veror./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...