Bukuri që nuk njeh kohë!! Margot Robbie mahnit me veshjen e saj elegante!!! - Bota Sot
Bukuri që nuk njeh kohë!! Margot Robbie mahnit me veshjen e saj elegante!!!

Bota e Yjeve

Bukuri që nuk njeh kohë!! Margot Robbie mahnit me veshjen e saj elegante!!!

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 07:27
Margot Robbie

Dikur një yll në rritje i serialit popullor Australian, Neighbours, Margot Robbie e dëshmoi së është vërtet një nga më të mirat duke u kthyer në yll të Hollivudit. 

Aktorja bukuroshe 29 vjeçare shkëlqeu me fustanin e derdhur krem, me mëngë të gjata dhe rripin e gjerë po të së njëjtës copë në mes.

Look-un e saj klasik, e kishte kombinuar me sandale elegante dhe një palë vëthë të rrmbullakët në ngjyrë floriri. Flokët ishin krehur bukur me onde të buta të mëdha.

E ndërsa pozonte përpara kameras, pati dhe momente për të qeshur, kur kolegu Brad Pitt ( njëkohësisht bashkë-protagonist në këtë film) u hodh në ajër që “t`I prishte fotografinë“.

Margot, që vjet mori Oskarin e parë për interpretimin në filmin “I, Tonya, “ u bë e famshme në 2013-tën kur interpretoi në “The Wolf of Wall Street“.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat