Kim Kardashian e parezistueshme në këto foto - Bota Sot
Kim Kardashian e parezistueshme në këto foto

Bota e Yjeve

Kim Kardashian e parezistueshme në këto foto

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 22:14
Kim Kardashian

Kim Kardashian sapo ka publikuar imazhe të reja.

E veshur me fustan ngjyrë të gjelbër ajo duket mahnnitëse. Bukuroshja Kardashian ka postuar fotot në Instagram ku menjëherë ka arritur të marrë komente dhe like të shumta.

Fustani i shkurt i ka zbuluar këmbët e saj të bukura dhe joshëse. Mbathur ka një palë sandale të thjeshta por që i ka përshtatur shumë mirë me veshjen.

Kim, nuk e ka lënë anash vendosjen e makijazhit të errët që tashmë i është bërë i preferuari i saj. Flokët e shkurtëra i ka kapur duke i venë paksa fytyrës.

Në dorë mban një çantë të vogel, ngjyrë hiri.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...