Vetëm me të brendshme, ish-kandidatja për deputete provokon në dritare - Bota Sot
Vetëm me të brendshme, ish-kandidatja për deputete provokon në dritare

Bota e Yjeve

Vetëm me të brendshme, ish-kandidatja për deputete provokon në dritare

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 13:48
Arnida Capi

E veshur vetëm me të brendshme dhe me shikimin nga dritarja, ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi ka tërhequr gjithë vëmendjen me setin e radhës.

E njohur si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkurruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte.

Duket se Arnida nuk e ka gjetur veten në politikë dhe në profilin e saj në rrjete sociale nuk mungojnë fotot provokuese.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...