Perrie Edwards e kalon vikendin në bikine - Bota Sot
Perrie Edwards e kalon vikendin në bikine

Bota e Yjeve

Perrie Edwards e kalon vikendin në bikine

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:46
Perrie Edwards

Ajo kohët e fundit festoj ditëlindjen e saj të 26-të gjatë pushimeve me gjithë miqtë dhe familjen e saj.

Dhe Perrie Edwards tregoj linjat e saj të pabesueshme në bikine në ngjyrë të gjelbërt gjatë të dielës.

Këngëtarja e Little Max ka publikuar në instagram disa foto nga ky pushim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...