Bën bujë me ‘Columbiana’ por Tayna dhe Don Phenom nuk e ndjekin më njërit tjetrin në Instagram - Bota Sot
Bën bujë me ‘Columbiana’ por Tayna dhe Don Phenom nuk e ndjekin më njërit tjetrin në Instagram

Bota e Yjeve

Bën bujë me ‘Columbiana’ por Tayna dhe Don Phenom nuk e ndjekin më njërit tjetrin në Instagram

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 18:47
Tayna dhe Don Phemon

Tayna dhe Don Phenom nuk po e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram.

Tayna dhe Don Phenom vitin e kaluar kishin bashkëpunuar për këngën ‘Columbiana’ këngë kjo nga më të dëgjuarat e asaj vere.

Por pas suksesit të këtij hiti duket se marrëdhëniet mes artistëve qenkan ftohur pasi që dyshja më nuk e ndjekin njëri tjetrin në rrjetin social Instagram.

Madje ata shumë shpesh kanë koncertuar së bashku. Cila është arsyeja e prishjes këngëtarët nuk kanë dhënë ndonjë informacion shtesë. 

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat