Eliona e “lakon” trupin në brigjet e plazhit grek

Bota e Yjeve

Eliona e “lakon” trupin në brigjet e plazhit grek

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 00:41
Eliona Pitarka

Është një nga aktoret shqiptare më tërheqëse në Shqipëri.

Image

Eliona Pitarka po vazhdon pushimet, kësaj radhe ka shkuar në Greqi.

Ajo në Instagram ka hedhur një foto ku shihet e veshur me bikine të verdha dhe të kuqe. Duke vënë në pah trupin e saj, Eliona dukej tërheqëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat