Bëri tre operacione me 6 mijë paund, tani fiton shuma marramendëse në vit - Bota Sot
Bëri tre operacione me 6 mijë paund, tani fiton shuma marramendëse në vit

Bota e Yjeve

Bëri tre operacione me 6 mijë paund, tani fiton shuma marramendëse në vit

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 23:13
Isabella Buscemi

Një modele që është kthyer në yll në Instagram, nuk ishte shumë e bukur në fillimet e saj.

Por ajo gjeti një zgjidhje, hargjoi plot 6 800 paund për tre operacione plastike, duke u transformuar rrënjësisht.

Dhe Isabella Buscemi thotë se ndërhyrjet kirurgjikale ishin të vlefshme për paratë.

Tani ajo fiton 124,000 paund në vit duke punuar si një influencuese e mediave sociale. "Kam ndryshuar tre gjëra që nuk më pëlqenin: hundën, dhëmbët dhe gjoksin,”-thotë ajo. Shihni disa nga fotot e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...