Modelja e njohur nuk i ndahet burrit, momente intime nga pushimet - Bota Sot
Modelja e njohur nuk i ndahet burrit, momente intime nga pushimet

Bota e Yjeve

Modelja e njohur nuk i ndahet burrit, momente intime nga pushimet

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 11:40
Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino

Belen Rodriguez përveç imazheve në të cilat shfaqet e ‘nxehtë’ dhe në fokus vë linjat e saj të lakmueshme, nuk i lë anash as ato me familje.

Pikërisht me bashkëshortin e saj, Stefano De Martino bukuroshja 34 vjeçare solli disa fotografi që nxitën imagjinatën dhe u komentuan shumë.

Bukuroshja argjentinase e cila karrierën e ka zhvilluar në Itali u shfaq në disa pozita provokuese dhe gjysmë e zhveshur në krahët e partnerit të saj.

Image

Dyshja që  janë të njohur edhe për fizikun e tyre të kompletuar dhe konsiderohen një nga çiftet më seksi në Itali këtë herë u paraqitjen në një fotosesion artistik teksa shihen të përqafuar në krahët e njëri-tjetrit.

Kujtojmë që Belen dhe Stefano janë prindër të një djali.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...