Lauren Pope momente intime me të dashurin në publik - Bota Sot
Lauren Pope momente intime me të dashurin në publik

Bota e Yjeve

Lauren Pope momente intime me të dashurin në publik

Nga: Bota sot Më: 8 gusht 2019 Në ora: 23:24
Lauren Pope

Ata rrallë shihen bashkë që nga konfirmimi i romancës së tyre në muajin janar.

Dhe Lauren Pope të enjten u shfaq me të dashurin e saj milioner Tony Keterman, derisa po shijonin një udhëtim romantik në Barbados.

Ylli televiziv shfaqi fizikun e saj me një palë bikine gjarperi, derisa po shijonte diellin me të dashurin e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...