Ilda Bejleri publikon foto nga pushimet, çfarë trupi - Bota Sot
Ilda Bejleri publikon foto nga pushimet, çfarë trupi

Bota e Yjeve

Ilda Bejleri publikon foto nga pushimet, çfarë trupi

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 06:28
Ilda Bejleri

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, me një pasion të veçantë siç është gazetaria sportive.

Fjala për është gazetaren dhe moderatoren e njohur Ilda Bejleri, e cila është aktive edhe në rrjetet sociale me poza “të nxehta”.

Bukuroshja ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram foto nga pushimet e saj në bregdet.

Image

Në fotografitë e publikuara bien në sy linjat e saj fizike superseksi.

Kujtojmë se ditëve të fundit Dritan Shakohoxha, konfirmoi në një intervistë për ‘Pushime on Top’, se ishte ai që e mori në punë Ildën dhe po ai që i komunikoi largimin nga ‘Supersport’.

Lidhur me këtë deklaratë, Ilda reagioi në rrjetet sociale, duke shkruar, “Nga puna të heqin e të marrin pronarët, jo komentatorët e ndeshjeve”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...