Vanessa Hudgens lë nën hije modelet e famshme - Bota Sot
Vanessa Hudgens lë nën hije modelet e famshme

Bota e Yjeve

Vanessa Hudgens lë nën hije modelet e famshme

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2019 Në ora: 09:34
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens, Adriana Lima dhe Shanina Shaik ishin në mesin e pjesëmarrësve në ngjarjen Gala Verore të UNICEF-it në Sardenjë të Italisë.

Aktorja amerikane 30 vjeqare elegante kishte veshur një fustan të zi me detaje të ndara, derisa bukuroshja braziliane Adriana shkëlqeu me një fustan të bardhë.

Ndërkohë bukuroshja australiane u shfaq në ekran me një fustan të shkurtër, kur arriti në ngjarjen për fonde bamirësie./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat