Miliarderja dhuron skena të nxehta nga jahti 250 milionë dollarësh - Bota Sot
Miliarderja dhuron skena të nxehta nga jahti 250 milionë dollarësh

Bota e Yjeve

Miliarderja dhuron skena të nxehta nga jahti 250 milionë dollarësh

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 09:21
Kylie Jenner

Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfit, në Itali.

Ajo shfaqet në foto me linjat perfekte trupore, teksa mban veshur një palë bikini të ngushta dhe të bardha.

DailyMail shkruan se jahti në të cilin po pushon Kylie kap vlerën e 250 milion dollarëve.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...