Luana si sirenë me rrobat e lagura ngjitur pas trupit - Bota Sot
Luana si sirenë me rrobat e lagura ngjitur pas trupit

Bota e Yjeve

Luana si sirenë me rrobat e lagura ngjitur pas trupit

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 13:19
Luana Vjollca

Pas pushimeve luksoze në Monte Carlo ku tërhoqi vëmendjen edhe të revistave të huaja, Luana është rikthyer për të nisur punën mbi projektet e reja.

Këngëtarja ka realizuar edhe një set të ri fotografik, por ndryshe nga i pari ku shfaqej mes pyllit, këtë herë është kthyer në sirenë.

Luana pozon në ujë, me veshje transparente dhe flokët gri, një pamje magjepsëse për të cilën këngëtarja është komplimentuar shumë.

“Shpirti i një sirene”, është përshkrimi me të cilin Luana i ka shoqëruar fotot.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...