Kendall Jenner më e kërkuara në botë - Bota Sot
Kendall Jenner më e kërkuara në botë

Bota e Yjeve

Kendall Jenner më e kërkuara në botë

Nga: Bota sot Më: 12 gusht 2019 Në ora: 09:07
Kendall Jenner

Ajo është një nga modelet më të kërkuara të modës.

Dhe Kendall Jenner u tregua e denjë për vëmendjen kur tregoj figurën e saj të përsosur me një palë xhinse dhe bluzë të shkurtër.

Ylli televiziv tregoj barkun e saj të tonifikur dhe krahët e rrezitur./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...