Xhen Selter, mbretëresha e fitnesit “ndez” rrjetet sociale - Bota Sot
Xhen Selter, mbretëresha e fitnesit “ndez” rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Xhen Selter, mbretëresha e fitnesit “ndez” rrjetet sociale

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 18:24
Xhen Selter

Quhet Xhen Selter dhe është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakonshëm.

Seksbomba amerikane regjistron afërsisht 13 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë e modeles.

Xhen është shumë e pasionuar pas fitnesit dhe kalon një pjesë të madhe të kohës në palestër. Momentet nga stërvitja e përditshme, 26-vjeçarja seksi i ndan edhe me fansat e shumtë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...