Cheryl shkëlqen në paradën e krenarisë - Bota Sot
Cheryl shkëlqen në paradën e krenarisë

Bota e Yjeve

Cheryl shkëlqen në paradën e krenarisë

Nga: Bota sot Më: 26 gusht 2019 Në ora: 09:38
Cheryl

Cheryl ka vendosur që të dalë në ekran para tifozëve të saj me një veshje të guximshme dhe lëvizjet e vallëzimit të saj, gjatë shout në Manchester Pride.

Këngëtarja britaneze u shfaq shumë e ngathtë me veshjen e saj të komplikuar.

Performanca e saj erdhi kur ajo me yjet britanikë hynë në skenën e Krenarisë, bashkë me Pixie Lott dhe Tulisa./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...