Tifozja e Milan ‘frymëzon’ ekipin në këtë fillim sezoni - Bota Sot
Tifozja e Milan ‘frymëzon’ ekipin në këtë fillim sezoni

Bota e Yjeve

Tifozja e Milan ‘frymëzon’ ekipin në këtë fillim sezoni

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 07:32
Raffaella Fico

“Nuk ekziston perspektiva pa dy këndvështrime”. Raffaella Fico ka zgjedhur këtë frazë për të nxjerrë në pah anës e saj sensuale.

Image

Ish-partnerja e Balotellit dhe ish-e dashura e Alessandro Moggit, me të cilit për pak sa u fejua, na ngritur temperaturat gjatë ditëve të fundit me disa foto që lënë pak vend për imagjinatën.

Raffaella mbetet e freskët dhe joshëse, komplimentet për të, si gjithmonë, nuk mungojnë. Kujtojmë që Raffaella është tifoze e Milan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...