Shanina Shaik mahnitëse në bikine - Bota Sot
Shanina Shaik mahnitëse në bikine

Bota e Yjeve

Shanina Shaik mahnitëse në bikine

Nga: Bota sot Më: 6 shtator 2019 Në ora: 21:45
Shanina Shaik

Ajo u nda nga bashkëshorti i saj vitin e kaluar, në muajin qershor.

Dhe Shanina Shaik i tregoj ish të saj se qfarë ka humbur ai, derisa kjo po rrezitej me rroba banjo gjatë një xhiroje në Mykonos.

Supermodelja 28 vjeqare ekspozoj figurën e saj me rroba banjo të zeza./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...