Victoria Beckham duket shumë elegante - Bota Sot
Victoria Beckham duket shumë elegante

Bota e Yjeve

Victoria Beckham duket shumë elegante

Nga: Bota sot Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:14
Victoria Beckham

Ajo mori mbështetje nga familja e saj e dashur për emisionin e saj të Spring Summer 2020 për London Fashion Week të dielën.

Dhe Victoria Beckham u pa bashkë me bashkëshortin e saj David Beckham dhe fëmijët e tyre në një darkë familjare në Londër.

Dizajnerja 45 vjeqare dukej aq elegante me një bluzë vjollce, pantollona burgndi dhe xhaketë mbi supe.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...