Me këtë veprim që bëri, Rihanna i bindi akoma dhe më shumë fansat që është shtatzënë - Bota Sot
Me këtë veprim që bëri, Rihanna i bindi akoma dhe më shumë fansat që është shtatzënë

Bota e Yjeve

Me këtë veprim që bëri, Rihanna i bindi akoma dhe më shumë fansat që është shtatzënë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 20:36
Rihanna

Rihanna sa herë që do e bën lëmsh internetin. Pse? Së fundmi të gjithë dyshojnë se ajo është shtatzënë dhe çfarë bën ajo rreth këtyre aludimeve? I shton edhe më shumë ato. Dyshimet e para se këngëtarja mund të ishte në pritje të ëmbël erdhën gjatë fjalimit të saj në Diamond Ball.

“Unë jam një grua me ngjyrë. Erdha nga një grua e tillë, që lindi gjithashtu nga një grua me ngjyrë. Do të jap jetë një gruaje tjetër me ngjyrë. Ime më është një shembull i përkryer për t’u përballur me sfidat dhe pengesat e jetës”, -tha Rihanna dhe rrjeti nuk vonoi të shkruante se ajo është shtatzënë.

Si gjithmonë Riri nuk bën deklarata rreth gjërave që shkruhen për të, por vendos të reagojë përmes fotove. Ajo ka publikuar një seri fotosh në Instagram dhe gjejeni çfarë? Në të gjitha fotot  e publikuara ajo e ka fshehur barkun: me çanta, duar, rripa ose ka veshur rroba të gjera. Të jenë gjitha këto foto prova se Rihanna është shtatzënë?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NYC by: @diggzy

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NYC @fenty #corsetboot in white rubber-leather fusion

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

also... @fenty

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...