Nicole reklamon trupin fantastik me bikini - Bota Sot
Nicole reklamon trupin fantastik me bikini

Bota e Yjeve

Nicole reklamon trupin fantastik me bikini

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 22:39
Nicole Scherzinger

Trupin e saj marramendës e ka reklamuar rregullisht në të kaluarën, me veshje të ndryshme joshëse.

Dhe, Nicole Scherzinger, 41-vjeçare, njëjtë ka vepruar përsëri, këtë javë, teksa ka pushuar bashkë me një mike të ngushtë nën rrezet e diellit.

Këngëtarja amerikane nga grupi Pussycat Dolls i ka ngritur temperaturat gjithandej, duke pozuar me bikini, që ia nxirrnin në pah fizikun fantastik në pishinë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...