Është 61-vjeçe, ja pse gjyshja është kaq në formë - Bota Sot
Është 61-vjeçe, ja pse gjyshja është kaq në formë

Bota e Yjeve

Është 61-vjeçe, ja pse gjyshja është kaq në formë

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 23:17
Bobbi Parker Hall

Ajo është një fanatike e fitnesit dhe pretendon se tani që ka mbushur 61 vjeç duket më mirë se çdo herë tjetër madje edhe kur ka qenë 30 vjeç.

61 vjeçarja Bobbi Parker Hall tregon sekretin e saj dhe dietën që ka përdorur që mund të transformojë trupin tuaj në çdo moshë.

Bobbi shprehet se ushqimet e shëndetshme dhe fitnesi e kanë ndihmuar atë për të formuar fizikun e saj. Por shton se i gjithë sekreti fshihet tek trajnimet me peshat të cilat e kanë ndihmuar sipas saj në transformimin rrënjësor të trupit. Shihni disa nga fotot, forma e saj fizike është vërtetë për tu admiruar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...