Ciara përputhet me veshjet - Bota Sot
Ciara përputhet me veshjet

Bota e Yjeve

Ciara përputhet me veshjet

Nga: Bota sot Më: 2 tetor 2019 Në ora: 20:42
Ciara

Ciara vazhdoj festimin e saj të martën kur u shfaq me një kapuq të zi të madh nga turneu i saj, derisa ishte në një udhëtim në Manhattan.

Këngëtarja 33 vjeqare përshtati veshjen e saj dhe këpucë të zezë dhe të bardhë duke i përshtatur me rroba./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...