Jennifer Lopez 'e zjarrtë' në fustanin e kuq - Bota Sot
Jennifer Lopez 'e zjarrtë' në fustanin e kuq

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez 'e zjarrtë' në fustanin e kuq

Nga: Bota sot Më: 3 tetor 2019 Në ora: 19:27
Jennifer Lopez

Ajo është brohoritur sërish për rolin e saj Ramona në filmin Hustlers.

Dhe Jennifer Lopez e di të bëjë atë më së miri, kur filmoj skena në komedinë e ardhshme romantike Marry Me në Manhattan të mërkurën në mbrëmje.

Duke shfaqur kthesat e saj, ajo kishte veshur një fustan të ngushtë që ia vizatonte kthesat e saj të famshme./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...