Bella Hadid shumë e nxehtë në veshjet e Rihannes - Bota Sot
Bella Hadid shumë e nxehtë në veshjet e Rihannes

Bota e Yjeve

Bella Hadid shumë e nxehtë në veshjet e Rihannes

Nga: Bota sot Më: 3 tetor 2019 Në ora: 19:36
Bella Hadid

Ajo ende është e freskët nga pistat më të nxehta në Javët Ndërkombëtar të Modës.

Dhe Bella Hadid u shfaq sërish në pistë ku ndau prapaseknat nga prezantimi i Rihanna Savage X Fenty në New York.

Supermodelja u shfaq me veshje të brendshme të verdha me dantella./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...