I erdhi fundi pritjes, Hailey Bieber publikon foto nga ceremonia e dasmës - Bota Sot
I erdhi fundi pritjes, Hailey Bieber publikon foto nga ceremonia e dasmës

Bota e Yjeve

I erdhi fundi pritjes, Hailey Bieber publikon foto nga ceremonia e dasmës

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 15:25
Hailey Bieber

Disa ditë më parë, u zhvillua dasma më e pritur e vitit, ajo e Justin dhe Hailey Bieber.
Ata organizuan një ceremoni tepër private dhe u treguan të rezervuar rreth detajeve të dasmës deri ditën e madhe.
Paparacët dhe media arritën të merrnin shumë pak foto nga dita e dasmës, dhe shumë njerëz ende kanë kuriozitetin për të parë çiftin gjatë atij eventi.
Por më në fund pritja mbaroi, pasi ditën e djeshme modelja ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’, foto nga martesa në të cilat duket fustani mahnitës i saj.
Ajo shfaqet e veshur me një fustan i cili shkonte sipas linjave të trupit, me një vello të gjatë në të cilën shkruhet: “Deri sa vdekja të na ndajë”.
Kujtojmë se së fundmi Justin publikoi këngën e tij “10000 Hours”, e cila ishte një dedikim për Haileyn dhe ditën e tyre të martesës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...