‘Nihal’ shkëlqen nga bukuria në muajin e fundit të shtatzënisë - Bota Sot
‘Nihal’ shkëlqen nga bukuria në muajin e fundit të shtatzënisë

Bota e Yjeve

‘Nihal’ shkëlqen nga bukuria në muajin e fundit të shtatzënisë

Më: 23 tetor 2019 Në ora: 09:41
Hazal Kaya

Në muajin shkurt të këtij viti aktorja e njohur turke Hazal Kaya i dha fund beqarisë.

Kaya u martua me aktorin Ali Atay me të cilin ka 20 vite diferencë në moshë.

E pas dasmës madhëshotre aktorja është vëndosur sërish në qëndër të mediave rozë për shtatzëninë e saj. 

Image

Në fillim ajo u tregua shumë diskrete në lidhje me shtatzëninë e saj po më pas erdhën fotot ku aktorja tregoi barkun e rrumbullakosur. 

Edhe së fundmi aktorja ka treguar se si duket në muajin e fundit të shtazënisë.

Image

E veshur me një fustan të bardhë dhe të gjërë ajo ka pozuar së bashku me bashkëshortinn e saj para kamerave dhe shkëlqen nga bukuria.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat