Kim Kardashian me këtë dukje i lë të gjithë pa fjalë - Bota Sot
Kim Kardashian me këtë dukje i lë të gjithë pa fjalë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian me këtë dukje i lë të gjithë pa fjalë

Nga: Bota sot Më: 31 tetor 2019 Në ora: 23:28
Kim Kardashian

Kim Kardashian padyshim se ka një sens humori dhe këtë e dëshmoj të enjten.

Studentja e re e drejtësisë e cila studion në Kaliforni, nga filmi Legally Blonde. Ky personazh është luajtur nga Reese Witherspoon në dy filmat dhe së shpejti do të ketë një të tretë.

Edhe Kim Kadashian u maskua ngjashëm me parukën bjonde dhe fustanin rozë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat