Sofia Vergara, e bukur dhe e thjeshtë

Bota e Yjeve

Sofia Vergara, e bukur dhe e thjeshtë

Nga: Bota sot Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 09:50
Sofia Vergara

Ajo ka qenë duke punuar fuqishëm në sezonën e fundit të serialit të saj në komedinë popullore Modern Family.

Sofia Vergara kaloj pak kohë të premten në Los Angelos.

Aktorja 47 vjeqare dukej e përqëndruar në detyrën e saj, derisa shëtiste me një palë xhinse të përditshme./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat