Djali i Beckham ‘vë në siklet’ prindërit, zbulohet afera e fshehtë seksuale me modelen

Bota e Yjeve

Djali i Beckham ‘vë në siklet’ prindërit, zbulohet afera e fshehtë seksuale me modelen

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 13:43
Lottie Moss

Brooklyn Beckham dhe Lottie Moss raportohet se kanë pasur një lidhje intime sekrete para se të lidhej me ish-të dashurën e tij tani Hana Cross.

Djali i madh i Davidit dhe Victoria Beckham, 20 vjeç, që atëherë është lidhur me tre femra të ndryshme duke lënë prindërit e tij ‘të sikletosur’ për reputacionin e tij.

Ata janë surprizuar kur kanë mësuar se ai ka qenë në një lidhje me Moss, motrën e Kate.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat