Disa nga rastet kur Rita Ora nuk i la vend imagjinatës - Bota Sot
Disa nga rastet kur Rita Ora nuk i la vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Disa nga rastet kur Rita Ora nuk i la vend imagjinatës

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 14:34
Rita Ora

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora, është gjithë kohën në qendër të vëmendjes për stilin, paraqitjen dhe jetën që ajo bën.

Artistja është tepër aktive në rrjete sociale, në të cilat ndan shpesh momente të veçanta nga dita e saj. 

Gjithashtu këngëtarja me origjinë shqiptare ka tërhequr gjithmonë vëmëndjen dhe për fotot e publikuara të cilat nuk i kanë lënë vend imagjinatës.

Më poshtë do t’ju sjellim disa nga rastet kur Rita Ora kështë treguar e guximshme me fotot e saja nudo.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat