Candice Swanpoel ua mori sytë të gjithëve - Bota Sot
Candice Swanpoel ua mori sytë të gjithëve

Bota e Yjeve

Candice Swanpoel ua mori sytë të gjithëve

Nga: Bota sot Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 09:29
Candice Swanpoel

Ajo është themeluese e linjës popullore të rrobave të banjos Topic C dhe organizatës jofitimprurëse, Mothers2Mothers.

Dhe tani Candice Swanpoel u shfaq në CFDA Vogue Fashion Fund Awards në New York.

Supermodelja 31 vjeqare mahniti të gjithë me fustanin prej mëndafshi me një lule vjollce në flokët e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat