Candice Swanepoel e zhveshur dhe "e egër" - Bota Sot
Candice Swanepoel e zhveshur dhe "e egër"

Bota e Yjeve

Candice Swanepoel e zhveshur dhe "e egër"

Nga: Bota sot Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 20:08
Candice Swanepoel

Supermodelja Candice Swanepoel ka shpëndarë dy imazhe të nxehta për 14 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Modelja me prejardhje nga Afrika Jugore u shfaq me bikine me kafshë të printuara nga marka e njohur Tropic Of C të premten.

Nëna e dy fëmijëve e cila njihet për punën e saj me Victoria secret shkroj: Pak nga vitet e 70-ta, pak nga bota e egër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat