Lauren Goodger dhe të pasmet e saj bombë - Bota Sot
Lauren Goodger dhe të pasmet e saj bombë

Bota e Yjeve

Lauren Goodger dhe të pasmet e saj bombë

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 21:53
Lauren Goodger

Lauren Goodger mori vëmendjen të mërkurën në Chigëell të mërkurën.

Ylli televiziv shfaqi kthesat e saj me veshjen e saj sportive, derisa u ndal për një shishe Coca Cola.

Lauren duket se po kujdeset mirë për format e saj të rëndësishme./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat