Fotot e fundit të JLO do të ju lënë pa frymë - Bota Sot
Fotot e fundit të JLO do të ju lënë pa frymë

Bota e Yjeve

Fotot e fundit të JLO do të ju lënë pa frymë

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 22:07
Jennifer Lopez

Ajo ishte në retë të nënta që kur njoftoj për fejesën e saj me të dashurin prej dy vitesh, Alex Rodriguez në mars të këtij viti.

Dhe Jennifer Lopez e ka përzier biznsin me kënaqësinë kur ajo dhe partneri i saj sporti kanë pozuar një seri imazhesh për të promovuar linjen e re të mërkurën.

Në një foto muzikantja 50 vjeqare duke shumë elegante bashke me partnerin e saj elegant, 44 vjeqar./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat